näpunäiteid domeeninime valimiseks

 1. kobart
  Loominguline ja bränditav on alati parem kui üldine. Teie domeeninimi on see, kuidas külastajad teie ettevõtte veebist leiavad, mäletavad ja jagavad. See on teie kaubamärgi alus.
  Bränditav domeeninimi on ainulaadne ja eristub konkurentidest, samas kui üldine domeeninimi on tavaliselt täis märksõnu ja meeldejääv.
 2. syrax
  Tere. Ma kasutasin minevikus palju veebimajutus , näiteks sfared või vps. VPS-i hostimine (avaneb uuel vahekaardil), tuntud ka kui virtuaalse privaatserveri veebimajutus, on teatud tüüpi veebimajutus, mis kasutab virtualiseerimistehnoloogiat, et pakkuda teile oma privaatserverit. Seda tüüpi veebimajutusteenus on suurepärane võimalus ettevõtetele, kes otsivad traditsioonilisest veebimajutusest soodsamat ja skaleeritavamat lahendust. VPS võimaldab teil omada privaatserverit, mida saab kasutada veebisaitide, rakenduste ja andmebaaside majutamiseks.
 3. greengo
  Kui aga alles alustate, ei pruugi te soovida kulutada oma sääste kallile hostimisplaanile. Vastupidiselt ei pruugi te soovida funktsioone odavalt alla võtta, kui haldate suure kaubamärgi veebisaiti.
Results 1 to 3 of 3